Tag Archive | "bojan djurić"

Telenor? EPS? VIP? Telekom?

„Naravno da je oduvek u privatizacijama bilo problema i zloupotreba, ali, sa druge strane, jedino što danas radi u Srbiji, jedino što pravi neki novac jesu neka preduzeća koja su ili privatna ili su kroz proces privatizacije postala efikasnija – rekao je Đurić. (Bojan Đurić po stoti put izražava svoja neoliberalna „vjeruju“)

Read the full story

Posted in Moment of Zen, UncategorizedКоментари су искључени на Telenor? EPS? VIP? Telekom?


Pratite objave autora na FB

Po datumima

јун 2026.
П У С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930